טרנד בת מצווה

טרנד חדש!! סדנת איפור לבנות מצווה!
כן. תאמינו. הילדה הקטנה שלכם שרק אתמול זחלה לכם בין הרגלים הופכת להיות נערה, ותהיה עוד מעט בת 12! אין מנוס, כדאי להתחיל לתכנן את החגיגה.כל ילדה שונה ובוחרת לחגוג באופן אחר את האירוע הגדול. חלק חוגגות באולם, חלק בטיול גדול וחלק במסיבה לכל השכבה במועדון.

הדבר החשוב ביותר בהקשר  הפיכתה לגיל המצוות זה הינה ההבנה כי גיל 12 הינו ציון דרך משמעותי בחייה של כל ילדה, ומסמל את הפיכתה לנערה. זהו אירוע מיוחד, לילדה ולמשפחתה, וככזה יש צורך לציין אותו איכשהו.

בעבר, שנת המצוות הייתה עסקם של בנים בלבד. שנה שבפסגתה הם עולים לתורה ומקבלים טלית משלהם. כיום, גם לבנות ניתן יחס לא שגרתי במסע מילדות לבגרות. הדרך הייחודית ביותר להענקת יחס זה הוא באמצעות

סדנת בת המצווה.
טרנד סדנאות בת המצווה היא חוויה ייחודית וערב בלתי נשכח מלא בצבע ופינוק לנערת בת המצווה ולחברותיה!

אחת הסדנאות המושכות והשכיחות ביותר במסיבות בת מצווה ואירועי ימי הולדת בשנים האחרונות הן סדנאות המשלבות איפור לקהל המשתתפים.

טרנד סדנת איפור היא הפעלה שכיחה שמתאימה במיוחד למסיבות  בת מצווה, שם נזקקות גם כלת המסיבה וגם חברותיה והמשתתפות באירוע, לפינוקי יופי.
אין ילדה שלא חולמת להיראות כאילו יצאה מטיפול של מאפרת מקצועית. זוהי ההפעלה הטובה ביותר עבורה ועבור חברותיה. בהפעלה מסוג זה, תגיע מאפרת מקצועית עם

ערכת כלי איפור – להפעלה אטרקטיבית במיוחד – גם הכלה תוכל ליהנות מאיפור מקצועי לקראת המסיבה וגם יהיה ניתן לבנות סדנה לאיפור לקהל משתתפות מצומצם. בנוסף, ניתן יהיה למקם פינת איפור במסיבה עצמה – ואז להפוך את המסיבה לקרנבל שלם. פינת איפור במסיבה תוסיף המון צבע למסיבה – האורחות הצעירות יזכו לקשט את פניהם בשלל ציורים, נצנצים ושלל ציורי איפור מרהיבים על כל גופם.

טרנד סדנת האיפור היא אטרקציה מדהימה לילדות במסיבה, זהו אירוע של כיף פינוק והנאה עבור הבנות, שמבלות יחד ומרגישות כמו מלכות ליום אחד!מדובר במסיבת בנות בהשראת עולם הצבע והזוהר!
והכי חשוב!!!
יוענק  לבנות חווית טיפוח איפור מקצועי נכון המותאם לבנות בגיל הזה. בסדנא זו, הן תלמדנה איך לטפל בעורן בצורה הטובה ביותר (לקראת  תופעות גיל הבגרות..) וכמובן  במתן טיפים והסברים כיצד יש להתאפר נכון. כל ההסברים כמובן ילוו בדוגמאות על כלת בת המצווה ובהמשך על שאר הבנות.
ולבסוף, יבינו כי איפור בגילאים שלהן צריך להדגיש את היופי הטבעי שלהם ולא לכסות אותו. את הערב אפשר לשלב עם צלם מקצועי, אשר יתעד את האירוע לאורך כל הערב ויעניק לבנות תמונות מקצועיות (בדיוק כמו של דוגמניות)
כמובן שיום למחרת המסיבה תהיה שם דבר בכל הבית ספר… ובתכם שחגגה בערב זוהר וחוויתי כזה… תישאר כלת המסיבה להרבה זמן!
והעיקר שיהיה במזל!

אלישבע אברהם מאפרת מקצועית

פתח צ'אט
שלום!
איך נוכל לעזור לך..