טרנד סדנאות בת המצווה

כן. תאמינו. הילדה הקטנה שלכם שרק אתמול זחלה לכם בין הרגלים הופכת להיות נערה, ותהיה עוד מעט בת 12! אין מנוס, כדאי להתחיל לתכנן את החגיגה.
כל ילדה שונה ובוחרת לחגוג באופן אחר את האירוע הגדול. חלק חוגגות באולם, חלק בטיול גדול וחלק במסיבה לכל השכבה מועדון.
בעיניי הדבר החשוב ביותר בהקשר של ילדה בת 12 הינו הציון דרך בחייה והסמל להפיכתה לנערה. איך שלא מסתכלים על זה… זהו אירוע מיוחד מאד. כזה שיש צורך לציין אותו בדרך כלשהי.

במהלך שנותיי כמאפרת נתקלתי בהרבה אמהות מבולבלות בנוגע לבנותיהן שמנסות  להראות גדולות יותר (בדיוק כמו שאנחנו עשינו בגיל הזה), ומתוחכמות יותר… ולנסות למצוא חן בעיניי הילדים בכיתה. אך לצערי רוב הילדות לא קבלו את ההכוונה הנכונה, וכתוצאה מכך, במקום להראות רעננות חלקות ומתוחות… רואים ילדה שמתאמצת להראות לא בגילה האיפור עבה ומוגזם מדי (בדרך כלל עפרון שחור מרוח על כל העיניים בצורה מוגזמת! ) ומייקאפ שעבה מדי לעור העדין של ילדה בגיל כזה.
לפיכך,

אני רוצה להציע ערב מהנה ובלתי נשכח מלא בצבע ופינוק לנערת בת המצווה וחברותיה!
זהו אירוע של כיף פינוק והנאה עבור הבנות, שמבלות יחד ומרגישות כמו מלכות ליום אחד!מדובר במסיבת בנות בהשראת עולם הצבע והזוהר!

כלת בת המצווה וחברותיה יגיעו למקום המסיבה, שם אעניק לבנות חווית טיפוח איפור מקצועי נכון המותאם לבנות בגיל הזה. בסדנא זו, הן תלמדנה איך לטפל בעורן בצורה הטובה ביותר (לקראת  תופעות גיל הבגרות..) ואמשיך במתן טיפים והסברים כיצד יש להתאפר נכון. כל ההסברים כמובן ילוו בדוגמאות על כלת בת המצווה ובהמשך על שאר הבנות.

ולבסוף, יבינו כי איפור בגילאים שלהן צריך להדגיש את היופי הטבעי שלהם ולא לכסות אותו. את הערב אפשר לשלב עם צלם מקצועי, אשר יתעד את האירוע לאורך כל הערב ויעניק לבנות תמונות מקצועיות (בדיוק כמו של דוגמניות)

כמובן שיום למחרת המסיבה תהיה שם דבר בכל הבית ספר… ובתכם שחגגה בערב זוהר וחוויתי כזה… תישאר כלת המסיבה להרבה זמן!?
והעיקר שיהיה במזל!

אלישבע אברהם מאפרת מקצועית