סודות האיפור לכלה ביום חתונתה

הקיץ הגיע. השנה איפור כלות, עומד להתאפיין בשלל צבעי קיץ מדהימים ושמחים!

הצבעים הבולטים שנראה הקיץ, הם צבעי פסטל בוהקים כדוגמת האדום, צהוב ירוק סגול וכחול…

כיצד הצבעים הללו יראו על המתחתנות בקיץ 2011 ?

איפור הכלות שנראה הקיץ יהיה בסגנון רך, פסטלי וססגוני. אל תחששי להשתמש בצבע .

אני ממליצה,לשלב באיפור כלות, מראה סמוקי עדין תוך שימוש בצבעי אפור או שחור. ניתן לשם כך להשתמש באיילנר, ולשלב בתוך זה, נגיעה קטנה של צבע על מנת לתת אור.

רוב הכלות מבקשות להראות עדינות ורכות. לכן חשוב להן שהאיפור יהיה עדין. על מנת לשמור על המראה העדין, הבתולי והרך נשתמש בצבעי ברונזה ופנינה.

אפשרות נוספת לאיפור כלה, היא לשמור על מראה עיניים טבעי ושפתיים המודגשות בצבעי אדום וורוד.

 

כל אישה חולמת על יום חתונתה מאז היותה ילדה קטנה. זהו היום הכי מרגש בחייך.
הרי לך כמה טיפים קטנים לכלה, ביום החשוב בחייה.

לקראת החתונה ישנן הכנות רבות. אך על דבר אחד כולם מסכימים –ביום החתונה האשה צריכה להראות במיטבה.

הפנים כמו כל הגוף צריכות להראות טבעיות, לפיכך כלל מספר אחד הוא להימנע מאיפור כבד ואפלולי.
עורך צריך להראות רענן, נקי, תמים ורומנטי. אל תשכחי שהקהל רוצה לראות את השמחה בפנייך וזאת אי אפשר לראות מתחת לשכבות על גבי שכבות של מייק אפ.

כהתחלה חשוב ביותר לבחור צבע בסיסי המתאים בדיוק לגוון פנייך. אל תשכחי שהפוקוס של התמונות יהיו עלייך. הרבה אורות הרבה פלשים, הרבה זום של המצלמה…את בודאי לא רוצה להראות כמו רוח רפאים ובודאי לא להראות חוסר איזון בין הצוואר והפנים.

דגש נוסף בכדי להשיג את מראה הכלה האולטימטיבי, הוא הסומק המקנה מראה רומנטי- מאוהב. השתמשי בסומק בצבע ורוד רך – צבעה של האהבה והרומנטיקה. יש למרוח אותו בטפיחות קלילות וחינניות כלפי מעלה. שימי לב – מעט צבע ללחייך יספיק. אם תשימי יותר מדי ממנו, האיפור יראה לא טבעי. שימי לב, עמידות הסומק זהו שם המשחק.

אם עורך בהיר, לבן, צהבהב או ורדרד – הסומק הורוד יתאים לך בדיוק. אם עורך נוטה לחום, אזי הצבעים הטבעיים יציגו אותך בצורה ההולמת ביותר. במידה ועורך בעל גוון כהה מאוד – גוונים מבריקים יעניקו לך את הזוהר שאת מחפשת.

עיניים- לרוב כלות אוהבות להדגיש את העיניים. חשוב מאד להשתמש בצבעים רכים ועדינים שישוו מראה רענן ופתוח. כדאי מאד לתת נגיעה של צלליות מבריקות. בכל זאת.. איזה יום יותר מתאים מיום זה להיות זוהרת?

לשפתייך תפקיד משמעותי בטקס החתונה, הרי כולם יסתכלו עלייך כשאת מנשקת לראשונה את בעלך הטרי.
על מנת לגרום לרגע הזה להיות בלתי נשכח, שימי לב לשפתייך כאשר את מתאפרת. בראש ובראשונה, הקני לחות לשפתייך על ידי שימוש בשפתון או לחות לשפתיים (אני מאד ממליצה על פריימר שמטפל בטקסטורה). לאחר מכן מרחי ליפסטיק באותו הגוון של הסומק ששיווית ללחייך. להשגת מגע סיום זוהר הניחי מעט ליפ גלוס. כדאי להצטייד ליום האירוע בגלוס לרענון השפתיים. העמידות של גלוסים נמוכה ורצוי שתראי מושלמת בכל התמונות. ניתן כמובן להניח ליפסטיק עמיד, כך לא תצטרכי להתעסק עם האיפור.

חשוב שתהיי הכי יפה שאפשר ביום הגדול שלך, שימי לב, בבחירת המאפרת. אם היא עומדת בקריטריונים שלך, שאלי שאלות רבות ככל הניתן, נסי לקבל המלצות מחברות שאופרו על ידה. הכי חשוב אל תשכחי לחייך לאורך כל היום, זהו יום חתונתך.