סדנאות איפור ראש העין

סדנאות איפור ראש העין

סדנאות איפור ראש העין

סדנאות איפור ראש העין

קנית את כל מוצרי האיפור הכי טובים בשוק אבל את לא ממש יודעת מה לעשות איתם? הגיע הזמן ללמוד: בסדנת איפור אישית עם אלישבע אברהם אלמד אותך איך לאפר את עצמך. סוף סוף מאפרת מקצועית בראש העין מקיימת סדנאות אישיות שיסייעו לך להתאים גוונים, יסבירו לך על הכללים הבסיסיים ויעזרו לך להחזיר לעצמך את הצבע ללחיים.

חוץ מלהוסיף לנו צבע לפנים ולחיים, איפור נכון הוא תחליף זול ופרקטי לניתוחים פלסטיים: הוא יכול לקרב עיניים רחוקות, להרחיק עיניים קרובות, להבליט שקועות, להשקיע בולטות, למחוק קמטים, להקטין אפים ולשדרג את הפנים שלנו בצורה דרמטית. בסדנאות איפור בראש העין שאני מעבירה אני נותנת לך כלים רבים ועוצמתיים כדי לדעת איך להשתמש נכון באיפור שיש לך.

לאור העובדה שיש נשים שגם לא יודעות מה עושה מסקרה, חשוב להצטרף לסדנת איפור אישית בראש העין כאלה שמעדיפות להראות כמו גווייה וכאלה שחושבות שפורים זה כל השנה, החלטנו שהגיע הזמן להודות שכל אחת זקוקה להדרכה קלה – מאפרת עד הבית בראש העין תוכל להעניק לך סדנת איפור אישית או סדנת איפור קבוצתית וללמד אותך את כל רזי האיפור. בסדנאות איפור יש כמה כללים ועמה שיטות כל אחת יש לה את השיטה שלה. הכי חשוב זה להתחבר ללקוחה ולסגנון שלה.

אלישבע אברהם מאפרת מקצועית עושה סדנאות איפור בראש העין. היא מציעה מגוון סדנאות ומגוון שיטות.

יש כמה סוגים של סדנאות איפור בראש העין.

הראשון – סדנת איפור וטיפוח בראש העין אישית וקצרה, האורכת 45 דקות , קצרה וקולעת. לרציניות שמעוניינות בסשן מעמיק יותר, ישנם גם שיעורי איפור אישיים בתשלום בני שעה וחצי, שלוש שעות וארבע שעות, שאת האחרונים ניתן לפצל גם לשני מפגשים.

איך זה עובד: בסדנת איפור אישית, מאפרת עד הבית בראש העין תגיע עד אליך ופשוט תעזור לך להתאים את האיפור לסגנונך האישי, מבנה פנייך ואורח חייך. בסדנה הראשונית והקצרה יותר הדגש הוא בעיקר על איפור בסיסי ויומיומי, כזה שתוכלי ליישם בבית גם בלי מומחה צמוד. השיעורים האישיים, לעומת זאת, יתמקדו יותר באיפור ערב, הצללות, איפור עיניים מודגש וכן הלאה. אופן העבודה בשיעורים מתנהל כך שהמאפרת מדגימה את תורתה על חצי מפנייך ואת מתבקשת ליישם זאת על החצי השני, ומבטיחה לעצמך הפנמה של כל החומר!

מה עוד אלישבע מאפרת מקצועית בראש העין מציעה לך: סדנת איפור הנמשכת ארבע שעות ומועברת על ידי אלישבע אברהם מאפרת מקצועית. את הסדנה אפשר לעשות גם באופן אישי וגם בקבוצה של עד חמש בנות.

איך זה עובד? בסדנת איפור בראש העין מתאימים לך איפור לפי מבנה הפנים והעיניים, ועוזרים לך לבחור צבעים שבהם מומלץ לך להשתמש לפי גוון עורך, עינייך וצבעי בגדייך. כמו כן, ניתן דגש על טכניקת האיפור של הצללה, שמטרתה לטשטש או להדגיש אזורים מסוימים בפנים על ידי שימרים וגוונים שונים של מייק אפ.

לסיכום, אם אתן מחפשות דרך לשדרג את המראה שלכן ולהבין איך להפוך להיות המאפרת האישית של עצמך ואם את מחפשת מאפרת בראש העין ומאפרת בראש העין עד הבית , תפני לאלישבע אברהם מאפרת מקצועית והיא תדע להתאים לך בדיוק את הסוג סדנה שאת מחפשת!