סדנאות איפור למסיבת רווקות

"דרושות" מאפרות מקצועיות- המודעה מכוונת לנשים בלבד!

בשנים האחרונות הולך וגובר המנהג לערוך "מסיבת רווקות" לכלה לפני החתונה. ערב שבו מתכנסות החברות הטובות של הכלה וחוגגות את פרידתה של חברתן מהרווקות לטובת חיי הנישואין. ברוב המקרים יזמינו הבנות פעילות כלשהי שתיתן נושא וקו מנחה לערב. עולם האיפור נוגע להרבה מבנות המין היפה. אסתטיקה נשית שיוצר המפגש בין יופי לצבע ומאפשר לכל אישה לתת דרור ליופי שבה.
מאפרות מקצועיות עובדות מאחורי הקלעים, מחוץ לסט- לפני הצילומים, מאחורי הבמה- לפני ההצגה. במסיבת רווקות אתן בעצמכן נותנות את השואוו, לא רק האמנות שאתן יוצרות בידכן. מלבד הכלה, אתן הדמות המרכזית של הערב.
ערבי נשים הם התכנסויות מופלאות בהם אפשר לצחוק, לפרוק, לשתף ולקבל עצות נשיות בתחומים רבים. וכל מה שצריך הוא נושא להתכנס סביבו. האיפור הוא נושא הנוגע לכל אישה באשר היא. אפשר להפוך את הכלה לנסיכה אמתית לערב אחד, לתת טאץ' אישי לכל משתתפת, וליצור אווירה מפנקת של טיפוח ויופי.
הכלה היא מרכז הערב וחשוב שהיא תרגיש כך! לכן להקפיד להקדיש לה הרבה תשומת לב. אולם לא פחות חשוב- להקדיש מעט תשומת לב וטיפים אישיים לכל אחת ואחת מהמשתתפות. חוץ מהתמורה המיידית, במסיבת רווקות גלום פוטנציאל שיווקי מצוין. בערב כזה יש 12 בנות בממוצע, בד"כ רובן לא נשואות. כלומר- הן כלות לעתיד. או שיש להן חברה טובה שמתחתנת בקרוב (לכל כלה יש גם אמא וסבתא, אולי אחות או שתיים..). בקיצור, פוטנציאל עבודה מדהים לאיפור כלות. תייפו אותן היום, צרו קשר אישי ונעים והנה לכן כלה של מחר…
כדאי להפעיל קצת את הבנות באמצעות משחק הכרות או דינמיקה קבוצתית כלשהיא הממיסה את הקרח ומערבבת קצת את המשתתפות בכדי שידברו זו עם זו ויכירו קצת. במסיבות רווקות מגיעות חברות של הכלה מתקופות ומקומות שונים ולא כולן מכירות. משחקים ותחרויות יכולים להיות משעשעים בכל גיל. לצחוק אפקט משחרר ומהנה תמיד ומרים כל מסיבה.
מסיבת רווקות מוצלחת היא הפלטפורמה השיווקית הטובה ביותר! חלק  מהמשתתפות יארגנו מסיבת רווקות לחברה אחרת שלהן. וכך מפה לאוזן אפשר לעבור ממסיבה למסיבה…

המחירים לסדנת איפור

המחירים לסדנת איפור במסיבת רווקות נעים בסביבות 70-120 ₪ למשתתפת. בד"כ במסיבה יש 10-15 בנות. תעשו חשבון… גם אחרי שמורידים את עלות החומרים אפשר לצאת ברווח נאה לשלוש שעות עבודה בסך הכל! כדאי לא להגזים במחיר, כי יש עוד אפשרויות רבות להפעלות במסיבת רווקות, אז יש לכם תחרות קשה. ואל תשכחו שהבנות צריכות גם לאכול ולשתות, אחרי הכל- מסיבת רווקות, לא?!

מסיבות רווקות נערכות ברובן בסופ"ש חמישי-שישי-שבת, בד"כ בשעות הערב. כך שניתן לשלב בין הפרוייקטים השוטפים ל"גיגים" הקטנים הללו. שעוזרים למלא גם את הכיס וגם את הנשמה. אחרי הכל, ערב נשי חם, מצחיק ומשתף לא מזיק לכל אחת מאיתנו מדי פעם

המאמר באדיבות אסנת מור – כל האפשרויות למסיבת רווקות מושלמת