מה גברים באמת חושבים על איפור

כבר שנים רבות יש יחסי שנאה ואהבה בין נשים ואיפור.

יש נשים שאוהבות להתנסות עם איפור ולא יוצאות מהבית בלעדיו. אחרות שונאות את זה ומעדיפות ללכת ערומות כביום היולדן . אבל ביננו אנחנו לא רק מתאפרות "בשביל עצמנו"…

אותי יותר מעניין מה גברים חושבים על איפור! באמת חושבים! האם הם אוהבים כאשר אנו לובשים את זה? כמה זה יותר מדי? מה הם חושבים ש"איפור טבעי" ? החלטתי לצאת למסע בין גברים שונים (ומשונים) בגילאים שונים ,כדי לנסות לקבל כמה תשובות. כמובן, כל גבר הוא שונה, אבל אם את סקרנית לגבי מה גברים באמת חושבים על איפור, זה בשבילך.

אמיר : גיל – 30

"האמת שכל אישה והפנים שלה. יש כאלה שיתאים  להן פס שחור אחד קטן מעל העין ושום דבר אחר לא, וכאלה שרק האיפור עושה אותן מרשימות ורעננות. אבל בכללי אני כן חושב שצריך איפור וצריך אותו עדין ונכון… מה זה עדין? שהיא תראה אותו הדבר פחות או יותר עם איפור ובלי איפור ושלא אבהל אחרי כמה דייטים שאראה אותה בלי איפור והיא תראה לי בנאדם אחר"

אלון: גיל – 35

"המצאת המאה הכי גאונית שיש! אפילו שיש בחורות עם יופי טבעי, בחורה לא מאופרת מבחינתי לא באה בחשבון – היא חייבת איפור. איפור שעשוי נכון (ז"א, צבעים תואמים בין הפנים והצוואר, אודם שנשאר בתוך השפתיים ועפרון שלא נמרח אחרי חצי שעה) זה מה שעושה אישה סקסית בעיניי."

מורן: גיל – 33

כמו כל דבר בחיים, אם הוא מוגזם הוא מאבד מערכו. לטעמי איפור אמור להיות משהו עדין שלא הופך להיות הדבר המרכזי בפניה של אישה, שיטשטש פגמים רצויים ויבליט את הדברים הנכונים – כמו עיניים יפות שפתיים תחומות ובשרניות"

עובד: גיל -29  

שיהיה במידה. אם בחורה שמה יותר מידי איפור אין ספק שזה מראה שיקרי ומזויף , ומצד שני לא לשים איפור בכלל זה לא הכי אסתטי בעולם. צריך את שביל האמצע, לגעת בנקודות שיעשו אותך "משודרגת". אבל  האמת כשמסתכלים על זה לעומק את יכולה להיות מאופרת בצורה המושלמת ביותר בדייט וכל הערב את לא תחייכי, אז נחשי מה??כל האיפור – לא שווה כלום (לא האיפור לא העקבים ולא השמלת מיני ההורסת). ולעומת זאת בחורה שהאיפור שלה לא יצא להיט, אבל היא מחייכת לעולם, יהיה נוח וכיף להיות בסביבתה.

אלון : גיל – 39

"אני אוהב כאשר נשים מתאפרות לאירוע – כמו לארוחת ערב או סרט – האיפור הוא חלק בלתי נפרד מההופעה כולה. יפה שאשה זוהרת! אבל שזה סתם בשביל סיבוב בשכונה או משהו כזה, זה מיותר. אני תמיד נבוך שנשים מרגישות  את הצורך להתאפר ככה  שהן יוצאות לזרוק את הזבל… אם השאלה היא, אם נשים מתאפרות יותר מדי? התשובה היא כן.  אין כמו על איפור טבעי ורך. בשבילי 'איפור טבעי' הוא כאשר זה דומה מאוד לפנים האמתיות של האישה – גוון עור, ריסים וצבע גבה.  עיקר האיפור צריך להיות טשטוש פגמי העור, שרוב האנשים אפילו לא יהיו בטוחים שיש לך איפור עליך – אם תעשי את זה נכון."

בן : גיל – 25

תעשו טובה , תפסיקו עם כל הלוק של הדראג קווין הזה! זה נראה מגוחך!

ערן : גיל – 34

"אני מניח ש "יותר מדי" איפור הוא כאשר אישה ממש מכוסה במסכה של איפור. בעיקרון, אני רוצה שהיא תיראה בעצם אותו הדבר אם אנחנו במכון הכושר או במסיבת קוקטייל. איפור מסוים הוא בסדר, אבל אני באופן אישי ממליץ ואוהב את הלוק הטבעי של סומק ואולי מסקרה ואייליינר."

 

אז מה למדנו?

במהלך השאלות  שלי עם הגברים, הם דברו הרבה על כיסוי "פגמים". ומה זה "פגמים" בשביל גבר?? חלק רואה אותם "כפצעי בגרות", בעוד שאחרים חושבים שפגמים הם אך ורק משהו כמו "נזקי שמש". זה נראה שרוב הגברים לא יודעים מה הוא "איפור טבעי". חלק טוענים  שאיפור טבעי  צריך להיות אך ורק עשוי ממרכיבים שבקושי נראים לעין  לעומת גברים שחושבים שאיפור טבעי זה בלי איפור בכלל. בעיקרון, כולם הסכימו שאם הפנים שלך הוא בצבע שונה מהצוואר שלך, זה לא טוב, ואם הם יכולים לראות את שכבת המייקאפ "דבוק על" הפנים שלך – זה דוחה!

אה, והכי חשוב…. האיפור הכי טוב , זה החיוך שלך! שום דבר אחר לא ישתווה לו!