איפור כלות בראש העין

איפור כלות בראש העין

איפור כלות בראש העין

איפור כלות בראש העין

שלום, שמי אלישבע ואני מאפרת מקצועית בראש העין .המומחיות שלי זה איפור כלות בראש העין ואני מציעה את שרותיי לכל הכלות הטריות בעיר!

תגידו שלום לאיפור לכלה בראש העין הכי כובש בחורף הזה!

המראה הקלאסי והקורן באיפור, מתחיל כבר בשלב הבסיס, שלב המייקאפ. איפור כלה צריך להיות עמיד מצד אחד ומצד שני להראות טבעי ולא בכבות ולכן יש חשיבות גדולה לחברות המוצרים שמאפרת כלות מקצועית בראש העין צריכה להשתמש כדי שעור הפנים של הכלה יראה טבעי, קורן ומלא חיים כדאי לערבב את המייקאפ העמיד במייקאפ קליל יותר ועוד טיפ קטן לערבב בפנים גם מעט שימר נוזלי שהוא כבר ידאג לעור פנים מלא ב- GLOW. תפקיד השימר לא מסתיים פה אלא נדגיש איתו אזורים בולטים בפנים כמו קשת העין ועצמות הלחיים ולא נשכח את עצמות הבריח.

מאפרת כלות בראש העין – קודם כל לפני הכל, יש לי טיפ מאד מאד חשוב בשבילכם, כמאפרת מקצועית בראש העין שעושה איפור כלות בראש העין אם עור הפנים שלך לא מטופח, יבש ועם נקבוביות פתוחות, לא משנה מי יאפר אותך, זה עדיין לא יראה מושלם! לכן חשוב לטפח ולהזין בלחות את עור הפנים! תדאגי למרוח קרם לחות לאזור העיניים, הפנים והצוואר, יום ולילה. אבל לפני כל הזנה הקפידי לנקות את הפנים משומן ואיפור. בנוסף לכך, השתדלי למרוח מסכה לפנים, לפחות פעם בשבוע, לניקוי עמוק יותר.

מאפרת בראש העין שעושה איפור כלות בראש העין, מומחית למראה טבעי וזה מראה שמככב עכשיו! כשהעור נראה מושלם כל השאר קלי קלות! כמובן שחייב להבליט אזור מסוים בפנים , או עיניים או שפתיים. מה גם?! בעזרת הדבקת הריסים אנחנו יכולים לעצב את מבנה העיניים לצורה שנרצה, כי בסופו של דבר אמנם האיפור שם כדי להדגיש את היופי אבל גם כדי לתקן מה שצריך. כמובן שרוב הכלות אוהבות להדגיש את העיניים עם איילנר מעושן או ריסים , אבל אל נשכח את השפתיים!

היום, באיפור כלה בראש העין מבחינת השפתיים אפשר לראות גם דרישה של הכלות למראה טבעי יותר ובוא בזמן אשליה של שפתיים מלאות. בעצם לרוב נפגוש שני סוגים של כלות, שתרצה שפתיים טבעיות המרוחות בגלוס שקוף עם מעט גוון ורדרד והשנייה שתרצה למרוח על השפתיים אודם אבל בגווני NEUD עם תוחם שפתיים כהה יותר. התוצאה של שפתיים מלאות אפשרית בשני השיטות.

מאפרת עד הבית בראש העין תגיע עד אליך כך שאת לא צריכה לצאת מפתח הדלת! נורא חשוב שתהיי רגועה ונינוחה במקום אחד ולא יהיה צורך שתנועי ממקום למקום, חורף או קיץ. אל תשכחי שיום החתונה ארוך , ועור הפנים שלך מצריך ריענון, לשם כך מומלץ למאפרת מקצועית בראש העין להתלוות אליך במהלך הצילומים ואפילו במהלך האירוע. כל כלה היא שונה, ויש כאלה שמאד חשוב להם שהאיפור יהיה מושלם לאורך כל הערב, יש כאלה שאפילו אוהבות לשנות את הלוק באמצע הארוע! עוד טיפ נהדר זה לקחת איתן ספריי ריענון לפנים עם חלקיקי זהב. הספרי מרענן את הפנים, מאיר את האיפור ושומר על העמידות שלו. חלקיקי הזהב שבספריי נותן אפקט קטן של זוהר לעור הפנים וכמובן שניתן להתיז גם על המחשוף (ממרוחק של 30 ס"מ ). את הספריי ניתן למצוא בחברות איפור שונות כמו MAC ועוד.