איפור בת מצווה

מזל טוב!

הבת הקטנה שלכם הגיעה לגיל בת מצווה והופכת לנגד עיניכם מילדה לנערה צעירה. לפני האירוע צריך לבחור לנערה הצעירה שמלה מקסימה, נעליים מתאימות, תכשיטים, תסרוקת ואיפור. איפור לבת מצווה יכול להיות פרט משמעותי מאוד במראה הכללי של כלת השמחה ועל כן כדאי לשים עליו דגש. הנה כמה טיפים שיעזרו לכן לבחור איפור בת מצווה מושלם שיעזור לנערה הצעירה להראות כמו נסיכה מהאגדות ביום השמחה:

איפור לבת מצווה צריך להדגיש את היופי הטבעי של הנערה ולא לכסות אותו. בניגוד לאיפור ערב של נשים בוגרות יותר, איפור לבת מצווה הוא בהיר יותר ונועד ליצור מראה תמים ובובתי ולא מראה דרמטי, מודגש או עמוס.

חשוב לשתף את הנערה בבחירת האיפור לאירוע שלה. יש נערות המעדיפות מעט מאוד איפור או לוותר עליו לחלוטין ביום האירוע הגדול שלהן, לעומת כאלו שיבקשו איפור מודגש ובוגר יותר. כדאי לשאול את הנערה מה היא מעדיפה ועם איזה סגנון היא תרגיש יותר בנוח באירוע. לא כדאי לשכנע את הנערה להתאפר במראה שהיא לא אוהבת ולא מתאים לה, כדי למנוע ממנה להיות מובכת ולא משוחררת במסיבה.

לנערות מתאים איפור אחר מאשר לנשים בוגרות יותר. איפור במרקם אבקתי דחוס מתאים אולי לנשים בשלות יותר, אבל יראה פחות רענן על נערות צעירות. להן כדאי להתאים מוצרי איפור במרקם קרמי שיחמיא לעורן הצעיר ויקנה להן מראה רענן וקליל

במידה ולנערה יש פצעונים או אדמומיות בעור אפשר להשתמש בשכבה דקה של מייק-אפ באירוע, אבל להיזהר שלא להגזים. שכבה עבה מידיי של מייק-אפ יכולה לגרום לנערה להראות מבוגרת יותר מגילה האמיתי ולגרום לה למראה כבד ומוגזם.

בחירת איפור לבת מצווה יכולה להיות הזדמנות מצוינת ללמד את הנערה על טיפוח הפנים ואיפור. אפשר לחגוג את החוויה והתבגרות הנערה ביום קניות וכיף של אמא ובת, בו תוכלו לבחור יחד איפור ומוצרי טיפוח לפנים המתאימים במיוחד לעורה העדין והרענן של הנערה. כך תוכל להרגיש הנערה שהיא חלק מההכנות לאירוע שלה ושהיא באמת הופכת מילדה לאישה צעירה.

יכולה להיות הזדמנות להתאפר אצל מאפרת מקצועית. לכבוד האירוע הגדול הראשון בחייה אפשר לשכור מאפרת מקצועית שתוכל להתאים לנערה איפור לבת מצווה באופן מושלם. היא תוכל להתאים את האיפור לשמלה של הנערה, לצבע עורה ולצבע עינייה. חשוב לקבוע גם איפור ניסיון כדי לוודא שהנערה אוהבת את האיפור ומרגישה איתו בנוח. יש מאפרות שיוכלו גם להעביר לנערה סדנאות איפור, לתת לה טיפים על איפור המתאים לה ולהדריך אותה בנושא. המאפרת יכולה להדריך את הנערה גם כיצד להתאפר בעצמה וללמד אותה איך להתאפר בצורה עדינה גם ביום יום שלא יראה מוגזם מדי.