איפור במקום ניתוח

לא פעם אנו מעזות לחשוב מה היה קורה אילו היה שפתיים יותר מלאות, עיניים יותר מלוכסנות ולחיים פחות מלאות. תופתעי לגלות שלא על כל "פגם" שכזה אשר את מוצאת בך ישר מצריך ניתוח פלסטי מחייב או הסתגרות מיידית בבית, עד להודעה חדשה. עולם האיפור פתוח בפניך צוהר לפתרונות יעילות ומהירות להסוואת האיברים הפחות מוצלחים לטעמך, וזאת על ידי משיכת צבע קלה במקומות הנכונים באופן מקצועי ומסור.

מהם המקומות בהם חשוב לשים את הדגש באיפור מקצועי?
שפתיים: אחד מהמקומות היפים והמושכים ביותר שאישה זכתה בהם בתווי פניה הם השפתיים. ישנם כאלה שאצלן השפתיים כבר מושלמות וחושניות מטבען, ולאלה שלא ישנם פתרונות יצירתיים כיצד להופכן במיידי לכאלה – אודם בהתאמה אישית המתאים באופן ייחודי דווקא לצבע הפנים שלך.

אם הנך בחורה בעלת עור פנים בהיר במיוחד, דווקא שפתיים בוהקות בצבע אדום עז יוכלו לעשות את העבודה, שפתיים אדומות בולטות בצבען על גוון עור חיוור יחסית נותנות תחושה של אלגנטיות והבלטה מיוחדת במינה. אם היית משתמשת באודם חלש יחסית ואינו דומיננטי היתה מתקבלת תוצאה חיוורת למדיי הדומה יותר לרוח רפאים מאשר לאישה בשיא טיפוחה.

כמו כן, עיפרון שפתיים אשר תפקידו לתחום את גבול השפתיים העליונות והתחתונות יכול לתת לחלק מהנשים מראה של שפתיים עשירות או קטנות יותר (בהתאם לגודל המקורי). גם מבריק שפתיים על כל גווניו יכול להועיל למראה ברק נוצץ ובוהק למרחקים, במיוחד לקראת אירועים.

עיניים: זהו איזור הפנים אצל האישה ולו יש הכי הרבה מוצרי טיפוח למיקום בודד. צלליות בשלל גווניהם תחת העפעפיים הנותנות מראה פראי, אקזוטי, עדין, אצילי או אפלולי (הקיפי את התשובה המתאימה…) בהתאם לסגנון המתאפרת ולגוון ומראה פניה. כמו כן, עיפרון תחת העיניים, אשר מדגיש את צבען אף יותר ונותן לו דגש על שאר הפנים.

יש לשים לב שישנן נשים בעלי עיניים קטנות ומצומצמות יחסית, להן פחות מתאים עיפרון לעיניים אשר עלול להופכן לקטנות אף יותר. כמו כן, מסקרה לריסים הנותנות מראה מוארך ומעובה (בהתאם לתווי פניך) לריסיך והופך את פניך למראה מרשים ומלכותי יותר.